Chamber President Michael Moses

Outgoing Chair Christine Gonillo and Michael Moses

Outgoing Chair Christine Gonillo

Tama Tindley Comcast Business

Tama Tindley Comcast Business


UNH President Sheahon Zenger
Keynote Speaker

UNH President Sheahon Zenger
Keynote Speaker

UNH President Sheahon Zenger
Keynote Speaker

State Senator James Maroney

State Rep Kathy Kennedy

Achievement in Manufacturing Award Edgewell Plant Manager Jeff Wilson
Kathy Kennedy and Simon McDonald

Achievement in Manufacturing Award Edgewell Plant Manager Jeff Wilson
Kathy Kennedy and Frank Smith
James Maroney

Arts Organization Winner Pantochino Productions
Bert Bernardi

Arts Organization Winner Pantochino Productions
Bert Bernardi
Frank Smith
Simon McDonald

Equity and Inclusion Awarded to CT Post Mall
Simon McDonald, Hala Urbin, CT Post Mall GM Ken Sterba Kathy Kennedy

Small Business Leadership awarded to Walnut Beach Creamery Susan Patrick accepting.

Alan Olenick presenting the Non-Profit award to Purple Pantry

Alan Olenick presenting the Non-Profit award to Purple Pantry
Susan Brown Accepting

Alan Olenick presenting the Non-Profit award to Purple Pantry
Susan Brown Accepting
Senator James Maroney

Volunteer of the Year Winner John Krusinski

Volunteer of the Year Winner John Krusinski

Julie Nash presenting the Tourism Award to Kinship Glassworks

Julie Nash presenting the Tourism Award to Kinship Glassworks

Mayor Anthony Giannattasio Presenting the New Business of the year Milford – Sunshine Ceramics

Mayor Anthony Giannattasio Presenting the New Business of the year Milford.

Mayor Anthony Giannattasio Presenting the New Business of the year Milford – Sunshine Ceramics Marie Chutjian accepting

New Business of the year West Haven-Tropical Carribean Authentic Latin Cuisine Brenda and Emily Reyes acceptingNew Business of the year West Haven-Tropical Carribean Authentic Latin Cuisine Brenda and Emily Reyes accepting

Technology Innovator Award Winner Milford Med Spa Courtny Holmes Accepting

Paul Otzel Presenting the Kapusta Lifetime Achievement award to Arnold Peck.

Paul Otzel Presenting the Kapusta Lifetime Achievement award to Arnold Peck.

Paul Otzel Presenting the Kapusta Lifetime Achievement award to Arnold Peck.

Paul Otzel Presenting the Kapusta Lifetime Achievement award to Arnold Peck.

Kapusta Lifetime Achievement winner Arnold Peck

Kapusta Lifetime Achievement winner Arnold Peck

Kapusta Lifetime Achievement winner Arnold Peck

Kapusta Lifetime Achievement winner Arnold Peck

Ambassador of the Year Peggi Vetro

Ambassador of the Year
Jennifer Devine

Ambassador of the Year
Jennifer Devine

One big happy family!

Kapusta Lifetime Achievement winner Arnold Peck

Orange First Selectman James Zeoli

Orange First Selectman James Zeoli and Arnold Peck